הפקולטה להנדסה

שנקר

עכשיו

הפקולטה להנדסה

ברוכים הבאים
לבית הספר להנדסת תעשיה וניהול.

הנדסת תעשיה וניהול מתמקדת בתכנון, תפעול וניהול של מערכות מורכבות, בארגוני שירות ומפעלי תעשייה, תוך שימוש מושכל במשאבי אנוש, ציוד, מידע, ידע וחומרים לייצור מוצר או מתן שירות. בתכניות הלימודים ניתן דגש על הפן הניהולי, כלכלי, שיווקי ואסטרטגי, כמו גם על ההיבטים הבינלאומיים של מערכות ניהוליות ותעשייתיות.

לרשות הסטודנטים בבית-הספר מעבדות מחשבים עדכניות המציעות תחומי התמחות ספציפיים, בהן מעבדת Big Data, המביאה לידי ביטוי את הטרנספורמציה הדיגיטלית בעסקים, ארגוני שירות ומפעלי תעשיה ברוח Industry 4.0. המעבדות מצויידות בתוכנות שימושיות, בהן תוכנת Arena לסימולציה, תוכנות לניהול תפעול מתקדם ERP ותוכנות CRM לניהול קשרי לקוחות. בנוסף, קיימת מעבדה לייצור משולב מחשב (CIM), המצוידת באמצעי ייצור ממוחשבים כמו רובוטים ומכונות CNC, מערכות שינוע ואחסון אוטומטי, מערכות ראיה ממוחשבות ועוד.

בית הספר להנדסת תעשייה וניהול מציע לסטודנטים בתואר הראשון מכלול נרחב של קורסים בתחומי החדשנות והיזמות, בשם מכלול ח"י (חדשנות ויזמות). סטודנט אשר ישתתף בקורסים מהמכלול יהיה זכאי לתעודה מטעם בית הספר להנדסת תעשייה וניהול עוד במהלך לימודיו לתואר, כל עוד עמד בדרישות לקבלת התעודה. הקורסים הניתנים מגוונים באופיים, ונוגעים בתחומי הניהול, השיווק הדיגיטלי, Big Data, היבטים משפטיים, האינטרנט של הדברים, ועוד.

אתם מוזמנים ליצור קשר, לשאול ולקבל תשובות,
בברכה
פרופ' אהוד מניפז, דיקן